Hoppa till sidans innehåll

Kalender träningsverksamhet Tävlingsåkare (version 1.0)


Kalendern är under uppbyggnad och utvärdering. Därför behöver alla även fortsättningsvis ta eget ansvar och kontrollera tiderna mot det träningsschema som läggs upp av vår chefstränare på Boo SK Tävlingsåkares Facebooksida. Om tiderna skulle skilja sig åt gäller tiderna på Facebook alltid i första hand. 

Här nedan (under Exportera kalendern) kan du välja att prenumerera på en kalender som visar samtliga gruppers träningstider, alternartivt välja länk under respektive grupp för att endast få vald grupps tider exporterade till din kalender.

Grupp 1 Sofia, Mathilde, Louise, Emmy, Miranda, Ellinor, My
Kalender Tävlingsåkare Grupp 1 

Grupp 2 Irma, Isabella, Nanna
Kalender Tävlingsåkare Grupp 2

Grupp 3 Sandra, Filip, Marilena, Hermine, Marija
Kalender Tävlingsåkare Grupp 3

Grupp 4 Mirjam, Dima, Charlotte, Hannah
Kalender Förberedande tävlingsåkare Grupp 4


Välj annan månad

OKTOBER 2020

|

Vecka Dag Aktiviteter
40to 1
  • 16:00–17:00
    Kalender: Konståkning Grupp 2
    Beskrivning: Is
    Plats: Nacka ishall
  • 16:00–17:00
    Kalender: Konståkning Grupp 3
    Beskrivning: Is
    Plats: Nacka ishall
  • 16:00–17:00
    Kalender: Konståkning Grupp 4
    Beskrivning: Is
    Plats: Nacka ishall
  • 16:30–18:45
    Kalender: Konståkning Grupp 1
    Beskrivning: Is + fys 18.00
    Plats: Nacka ishall
fr 2
lö 3
  • 13:00–19:00
    Kalender: Konståkning Grupp 2
    Beskrivning: Extraträning Grupp 1 – 4
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 13:00–19:00
    Kalender: Konståkning Grupp 3
    Beskrivning: Extraträning
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 13:00–19:00
    Kalender: Konståkning Grupp 4
    Beskrivning: Extraträning Grupp 1 – 4
    Plats: Saltsjöbadens ishall
sö 4
  • 17:30–19:30
    Kalender: Konståkning Grupp 2
    Beskrivning: Fys + Is 18.30
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 17:30–19:30
    Kalender: Konståkning Grupp 3
    Beskrivning: Fys + is 18:30
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 17:30–19:30
    Kalender: Konståkning Grupp 4
    Beskrivning: Fys + is 18:30
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 19:30–20:45
    Kalender: Konståkning Grupp 1
    Beskrivning: Is
    Plats: Saltsjöbadens ishall
41må 5
  • 17:15–19:15
    Kalender: Konståkning Grupp 2
    Beskrivning: Fys + is 18.15
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 17:15–19:15
    Kalender: Konståkning Grupp 3
    Beskrivning: Fys + is 18.15
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 17:15–19:15
    Kalender: Konståkning Grupp 4
    Beskrivning: Fys + is 18:15
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 17:15–20:00
    Kalender: Konståkning Grupp 1
    Beskrivning: Fys till 18.00 + is med start 18.45
    Plats: Saltsjöbadens ishall
ti 6
on 7
  • 16:30–18:00
    Kalender: Konståkning Grupp 2
    Beskrivning: Fys + Is 17.00
    Plats: Nacka ishall
  • 16:30–18:00
    Kalender: Konståkning Grupp 3
    Beskrivning: Fys + is 17.00
    Plats: Nacka ishall
  • 16:30–18:00
    Kalender: Konståkning Grupp 4
    Beskrivning: Fys + is 17:00
    Plats: Nacka ishall
  • 18:15–19:45
    Kalender: Konståkning Grupp 1
    Beskrivning: Is
    Plats: Nacka ishal
to 8
fr 9
lö 10
sö 11
  • 18:00–19:30
    Kalender: Konståkning Grupp 3
    Beskrivning: Fys + is 18:30
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 18:00–19:30
    Kalender: Konståkning Grupp 4
    Beskrivning: Fys + is 18:30
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 19:30–20:30
    Kalender: Konståkning Grupp 2
    Beskrivning: Is
    Plats: Saltsjöbadens ishall
  • 19:30–20:45
    Kalender: Konståkning Grupp 1
    Beskrivning: Is
    Plats: Saltsjöbadens ishall
42må 12
ti 13
on 14
to 15
fr 16
lö 17
sö 18
43må 19
ti 20
on 21
to 22
fr 23
lö 24
sö 25
44må 26
ti 27
on 28
to 29
fr 30
lö 31
Alla helgons dag

Postadress:
Boo SK - Konståkning
Boo Sportklubb, Box 33
13232 Saltsjö-boo

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info